• Обновено
Geebake Торта Алатки Дупки Мини Слика Робот Мраз Бикарбоната И Мувла Чоколадна Торта Желе Jello Силиконски Калап Фондан Габи,
zoom_in

Geebake Торта Алатки Дупки Мини Слика Робот Мраз Бикарбоната И Мувла Чоколадна Торта Желе Jello Силиконски Калап Фондан

DEN 61.44

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
Стилот 1, Style 2, Стил 3, 4 Стил, Стил 5, Стил 6, 7 Стил
Тип:
Сладолед Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Сладолед Алатки Тип:
Сладолед На Одлуки
Бренд Име:
Geebake
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
M3014-7
сертификација:
SGS,ФДУ

Слични производи во категоријата..