• Обновено
Мека Удобно СТП кожа Велосипед Седло велосипедизам седиште 269g Велосипедизам Cyclocross Пред Седиштето на MTB Велосипед на Патот Велосипед Додатоци
zoom_in

Мека Удобно СТП кожа Велосипед Седло велосипедизам седиште 269g Велосипедизам Cyclocross Пред Седиштето на MTB Велосипед

DEN 959.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
Ризик
корисникот:
Мажи
Употреба:
Патот Велосипеди
Школка Материјал:
кожа
категорија:
Пред Седиштето Мат
Број На Модел На:
SAD014
Големина:
278*133mm
is_customized:
Yes
Тежина:
269 grams
Функција:
Ултра-лесни шупливи дише Седло

Слични производи во категоријата..