• Обновено
10V3W E17 UVC Bactericidal Светилки Средно UVC 3W Резервни Светилка за GG1000/1100 Воздух средства за Дезинфекција
zoom_in

10V3W E17 UVC Bactericidal Светилки Средно UVC 3W Резервни Светилка за GG1000/1100 Воздух средства за Дезинфекција

DEN 124.80

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Wattage:
only lamp
Тип На Објект:
Ултравиолетови Сијалици
Просечен Живот (часот):
5000
Карактеристики:
uvc светилка
Гаранција:
5000
Број На Модел На:
E17 10v 3W УВ
сертификација:
CE,CCC
Бренд Име:
Amayadx

Слични производи во категоријата..