• Обновено
750ML Маса Капацитет од не ' Рѓосувачки Челик Термос шолја Кафе Чај Вакуум Колби Изолација Првенство Преносни Шише за Вода со Мрежа Торба -TZ
zoom_in

750ML Маса Капацитет од не ' Рѓосувачки Челик Термос шолја Кафе Чај Вакуум Колби Изолација Првенство Преносни Шише

DEN 548.40

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Капацитет:
750ml
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
Број На Модел На:
SASN0061
сертификација:
CIQ
Бренд Име:
BINGONE
Шише Тип:
вакуум
Термо Изведба:
6-12 часа
Функција:
Бизнис,Голем капацитет,Еко-Пријателски,Порибено,Преносни
Применливи Луѓе:
Мажи
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
куршум
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производство:
Вакуум Колби

Слични производи во категоријата..