• Обновено
DC Моќност Кабел 5.5 x 2,5 mm ,5.5/2.5 DC Совет Машки Приклучок за Кабелот за напојување Со Феритни Јадро За Toshiba Asus ,1.2 M 10PCS
zoom_in

DC Моќност Кабел 5.5 x 2,5 mm ,5.5/2.5 DC Совет Машки Приклучок за Кабелот за напојување Со Феритни Јадро За Toshiba

DEN 451.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Должина на кабел:
1m
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
2.5*0.7
Бренд Име:
HTXKJIC
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Слични производи во категоријата..