• Обновено
Новороденче Заливи Девојки Маскирна Буква Т-маица, Панталони Облека Поставите Облека Краток Ракав Памук маица Leggings Headband 0-24M
zoom_in

Новороденче Заливи Девојки Маскирна Буква Т-маица, Панталони Облека Поставите Облека Краток Ракав Памук маица Leggings

DEN 179.52

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, Новородените
Бренд Име:
CANIS
Број На Модел На:
Новороденче Девојки Маскирна Print T-shirt Блузи Панталони Облека
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Унисекс
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Затворање Тип:
Pullover
Outerwear Тип:
Грб
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Памук Мешавини
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува

Слични производи во категоријата..