• Обновено
shhworldsea 1/5/50set 5V 3.1 надвор стави средината на осигурач Автомобил запалка приклучок за USB Полнач за Ожичување Темперамент USB Автомобил Полесни Socket
zoom_in

shhworldsea 1/5/50set 5V 3.1 надвор стави средината на осигурач Автомобил запалка приклучок за USB Полнач за Ожичување

DEN 373.92

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Боја Име:
1set, 5set, 50set
Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Материјал Тип:
Бакар
Име На Модел:
средината на fuse кутија
Бренд Име:
shhworldsea
Напон:
12V
Интерфејс:
Micro SD/ТФ
Објектот Тежина:
0.15kg
Од Моќ:
120

Слични производи во категоријата..