• Обновено
Black & White Двојна Порта Toslink Дигитален Оптички еден подели на два Аудио печ кабелот Splitter Оптички Влакна Аудио Кабел 1 In 2 Out
zoom_in

Black & White Двојна Порта Toslink Дигитален Оптички еден подели на два Аудио печ кабелот Splitter Оптички Влакна

DEN 165.12

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Должина на кабел:
15cm
Бренд Име:
CY
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
EMK001

Слични производи во категоријата..