• Обновено
30CM Adjsutable Долго Рака Индустриски Ѕид Светилка Dinning Соба Wandlamp Lumiled LED Ретро Гроздобер Ѕид Светлина Тела Lampara Споредено
zoom_in

30CM Adjsutable Долго Рака Индустриски Ѕид Светилка Dinning Соба Wandlamp Lumiled LED Ретро Гроздобер Ѕид Светлина

DEN 1165.44

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Wattage:
0-5W
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
УЛ,CE,FCC,ГШ,RoHS,EMC,LVD,VDE,CCC
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Примена:
Трпезарија
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Сенка Тип:
Железо
Сенка Ветер:
До & Долу
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
Q155
Осветлување Област:
5-10square метри
Карактеристики:
LED
Е dimmable:
No
Боја На Каросеријата:
Жолта
Материјал:
Метал
Број на извори на светлина:
1
Бренд Име:
IWHD

Слични производи во категоријата..