• Обновено
Висок квалитет на ПЕТ пумпи за вбризгување на роторот главата 096400-1000 погоден JMC ISUZU итн
zoom_in

Висок квалитет на ПЕТ пумпи за вбризгување на роторот главата 096400-1000 погоден JMC ISUZU итн

DEN 1350.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Другиот Дел Број:
096400-1000
Бренд Име:
WY
Поставување на Возило:
моторот
Објектот Должина:
30
Материјал Тип:
висок breaing челик
Објектот Ширина:
30
Земја/Регион на Производство:
Shenyang Кина
Осветленост Дел Број:
096400-1000
Објектот Тежина:
2.06
Производителот Дел Број:
096400-1000
Објектот Висина:
40
Специјални Функции:
право на ротација
Дел Име:
пумпа раководител или раководител роторот
О. е. Не:
096400-1000
Автомобил Направи:
JMC ISUZU итн
Спецификација:
4/10R
сертификација:
ISO9001
Функција:
право на ротација
Цилиндар:
4
Тежина:
2.06
Место на Потекло:
Shenyang Кина
Транспорт:
DHL ТНТ ЕМС FedEX, итн

Слични производи во категоријата..