• Обновено
55ММ Алигатор клип + БАНАНА ПРИКЛУЧОК, тест сонда со 4mm Банана Приклучок за Кабелот Клипови
zoom_in

55ММ Алигатор клип + БАНАНА ПРИКЛУЧОК, тест сонда со 4mm Банана Приклучок за Кабелот Клипови

DEN 34.08

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Изолатор:
4mm
врска:
AC/DC
Бренд Име:
ELECAPITAL
Материјал:
метал & пластика
Број На Модел На:
sh-255
Должина:
55MM
Големина:
55MM Alligator clip
боја:
црвено црн

Слични производи во категоријата..