• Обновено
1PCS/НОВА LCD Flex Кабел За SONY DSC-HX300 DSC-HX400 HX300 HX400 Дигитална Камера Поправка Дел ( FP-2131 )+ Socket
zoom_in

1PCS/НОВА LCD Flex Кабел За SONY DSC-HX300 DSC-HX400 HX300 HX400 Дигитална Камера Поправка Дел ( FP-2131 )+ Socket

DEN 390.96

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Број На Модел На:
DSC-HX300 DSC-HX400 HX300 HX400
Компатибилен Бренд:
За sony
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Луди RZX

Слични производи во категоријата..