• Обновено
12V 20Ah високо-моќ празнење на батеријата, 100Ah испуштање, може да се користи како високо-енергетски електрични опрема, со адаптери.
zoom_in

12V 20Ah високо-моќ празнење на батеријата, 100Ah испуштање, може да се користи како високо-енергетски електрични

DEN 2880.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Номиналниот Капацитет:
20000mah
Напон:
12.6V
Големина:
115*115*67mm
Бренд Име:
VariCore
Тежина:
1.5KG
Број На Модел На:
YQ БАТЕРИЈАТА ПАКЕТ
Тип:
Li-Ion
Примена:
Надворешна / преносни електронски алатки
Надворешното пакување:

Слични производи во категоријата..