• Обновено
5pcs Алуминиум Пред Шок Кула се Подготвуваат За 1/5 HPI Baja 5B 5SC 5T 5R СВ 85418 (87549) Надградба на Делови Хоп До Опција CNC Елоксирани
zoom_in

5pcs Алуминиум Пред Шок Кула се Подготвуваат За 1/5 HPI Baja 5B 5SC 5T 5R СВ 85418 (87549) Надградба на Делови Хоп

DEN 715.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
85418 (87549)
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
HobbyPark
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Технички параметри:
Вредност 3
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Алуминиум Пред Шок Кула Заграда
РК Делови и Accs:
Алуминиум Пред Шок Кула Заграда
Надградба На Делови/Додатоци:
Алуминиум Пред Шок Кула Заграда

Слични производи во категоријата..