• Обновено
Пинк Девојка Kawaii Суичери Жените Дуксери 2018 Пролет, Есен Kawaii Топло Руно Тренерки Жените Harajuku Hoody Бренд за Облека
zoom_in

Пинк Девојка Kawaii Суичери Жените Дуксери 2018 Пролет, Есен Kawaii Топло Руно Тренерки Жените Harajuku Hoody Бренд

DEN 322.80

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Материјал:
Памук,Spandex
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Тип:
Pullovers
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Маскирани
Маскирани:
Yes
Број На Модел На:
001
Тежина:
0.4kg
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Суичери

Слични производи во категоријата..