• Обновено
кожа столче покрие универзална авто седиште заштитник мат за chevrolet sonic tracker пионер Equinox captiva кобалт Каприз
zoom_in

кожа столче покрие универзална авто седиште заштитник мат за chevrolet sonic tracker пионер Equinox captiva кобалт

DEN 5750.40

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Бренд Име:
LCRTDS
сет парче:
9
Објектот Тежина:
5kg
Објектот Висина:
3.5cm
Материјал Тип:
PU
Објектот Ширина:
51cm
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Објектот Должина:
135cm
Mfg Серија Број:
СТП Кожа
Специјални Функции:
Основна Функција

Слични производи во категоријата..