• Обновено
DIY 5d Дијамант Сликарство Религија Библијата Дијамант Везови Дева Марија Сликарство Rhinestones Дијамант Мозаик Крстот Бод Колекции
zoom_in

DIY 5d Дијамант Сликарство Религија Библијата Дијамант Везови Дева Марија Сликарство Rhinestones Дијамант Мозаик Крстот

DEN 405.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
30*40cm
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Материјал:
Смола
Форма:
Станот
Бренд Име:
CAMMITEVER
Дијамант форма:
Круг
Стил:
Модерна
Pasting Област:
Делумно
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Број на Бои:
Над 45
Шаблон Тип:
Портрет
Рамка:
No

Слични производи во категоријата..