• Обновено
10pcs Антички Сребрен Мали Точки Лизгачот Spacer Шарм Одговара 4mm Круг Кожа Кабелот Хривнија Ѓердан Одлуки DIY Накит Фитинзи
zoom_in

10pcs Антички Сребрен Мали Точки Лизгачот Spacer Шарм Одговара 4mm Круг Кожа Кабелот Хривнија Ѓердан Одлуки DIY Накит

DEN 81.36

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
4.5 мм
Објектот Висина:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
SunMoon
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
0inch
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Производ Карактеристики:
Изолација Шарм
Дупка со ГОЛЕМИНА:
4.5 мм
боја:
антички сребрен

Слични производи во категоријата..