• Обновено
JJR/C JJRC JJPRO F01 64CH 5.8 G FPV Очила Слушалки Очила со Батерија VS Eachine D2 Про EV800 Fatshark FPV за P130 P175 P200
zoom_in

JJR/C JJRC JJPRO F01 64CH 5.8 G FPV Очила Слушалки Очила со Батерија VS Eachine D2 Про EV800 Fatshark FPV за P130

DEN 2393.28

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Материјал:
Композитен Материјал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Алатка Материјали:
Батеријата
За Возило Тип:
Хеликоптери
Број На Модел На:
JJPRO F01
Технички параметри:
Вредност 10
Големина:
Vehicles & Remote Control Toys
Бренд Име:
JJRC
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
fpv очила
Надградба На Делови/Додатоци:
fpv очила

Слични производи во категоријата..