• Обновено
CNC 3D Дизајн Алуминиумски Мотор Кочница Спојки Лост Прилагодливи За SUZUKI HAYABUSA GSXR1300 HAYABUSA GSXR 1300 1999 - 2007 година
zoom_in

CNC 3D Дизајн Алуминиумски Мотор Кочница Спојки Лост Прилагодливи За SUZUKI HAYABUSA GSXR1300 HAYABUSA GSXR 1300 1999

DEN 686.64

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
прилагодлив
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Дијаметар:
2cm
Година:
1999 - 2007 година
Објектот Висина:
2cm
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Должина:
14.7cm
Име На Модел:
3D Кочница Спојки Рачката
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
FX FXCNC ТРКИ
Motobike Направи:
Suzuki
Објектот Тежина:
0.4g
боја:
АД Слика Покажува
Точка 1:
мотоцикл кочница спојки рачката
Точка 2:
мотоцикл кочница рачката
Точка 3:
Мотор Спојки Рачката
Точка 4:
Спојката Рачката на Мотоцикли
Fitment 1:
За SUZUKI HAYABUSA GSXR1300 1999 - 2007 година

Слични производи во категоријата..