• Обновено
SHINEKA ABS Внатрешни работи Моторот Копчето Старт/Стоп Копче Прекинувач Поклопец Прстен за Jeep Cherokee 14-16 Автомобил Додатоци
zoom_in

SHINEKA ABS Внатрешни работи Моторот Копчето Старт/Стоп Копче Прекинувач Поклопец Прстен за Jeep Cherokee 14-16 Автомобил

DEN 211.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Боја Име:
Црна
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
HM01714
Бренд Име:
Shineka
Објектот Тежина:
15g
Материјал Тип:
ABS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
2014-2016
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Име на производ:
Копче Старт/Стоп Копче На Поклопецот Прстен
Автомобил модел:
За Jeep Cherokee 14-16
боја:
Црвена, Сребрена ,Златна,Црна
Функција:
издржлив
Употреба:
декорација и заштита
Големина:
Original Car Perfectly

Слични производи во категоријата..