• Обновено
smRKE За Ауди Q7 Висок квалитет, предо /Странично Автомобил Авто Шок Апсорбер Пролет Браник Моќ Перница Баферот
zoom_in

smRKE За Ауди Q7 Висок квалитет, предо /Странично Автомобил Авто Шок Апсорбер Пролет Браник Моќ Перница Баферот

DEN 1079.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
Предни, Задни
Објектот Дијаметар:
25cm
Q7-Година:
2012,2007,2009,2011,2015,2008,2010,2014,2013
Материјал Тип:
Посебни Материјали SEBS
Објектот Должина:
25cm
Име На Модел:
БХ-OCP-001
Објектот Тежина:
0.8kg
Тип:
Гума Баферот
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Специјални Функции:
Заштита на пролетта и продолжување на употребата време на пролетта
Објектот Ширина:
25cm
Објектот Висина:
8cm
Бренд Име:
smRKE
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
20xx
Audi Модел:
Q7
боја:
Црвена

Слични производи во категоријата..