• Обновено
Жичен 360 степени Откривање на Таванот ПИР Сензор Инфрацрвениот Детектор на Движење NC/НЕМА Излез за Burglar Аларм Home Security System
zoom_in

Жичен 360 степени Откривање на Таванот ПИР Сензор Инфрацрвениот Детектор на Движење NC/НЕМА Излез за Burglar Аларм

DEN 182.16

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
1pc, 4pcs, 9pcs
Бренд Име:
СОНЧЕВИОТ ТЕХНИКА
Број На Модел На:
CL-40-ТИ ГОДИНИ
Операција Напон/Тековни:
9-16V/DC 10mA
Инсталација висина:
1.5 м-3m
Детекција На Опсег:
6m*6m
Аларм за излез:
Н. В или О Н.
димензија:
Дијаметар 115mm*32

Слични производи во категоријата..