• Обновено
Дрвени Пен Кутија Повеќе-Користете Биро Организатор Еко Природно Дрво Кутија за Складирање за Козметика/Стационарни стапчиња за јадење Сад
zoom_in

Дрвени Пен Кутија Повеќе-Користете Биро Организатор Еко Природно Дрво Кутија за Складирање за Козметика/Стационарни

DEN 578.88

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
S, L
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Модерна
Обликот:
правоаголник
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Бренд Име:
AIBOULLY
Техника:
Сјајни
Употреба:
Дребулии
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
MJBW1640
Решетки Количина:
1 слот
Производот:
козметички
Капацитет:
Други
Спецификација:
7.5*7.3*9.8cm
Оптоварување:
Други

Слични производи во категоријата..