• Обновено
14 Обрасци Насликани Цртан филм Луксузни DIY Шарени paitning задниот поклопец за Prestigio Благодат S5 LTE PSP5551Duo 5551 Дуо Телефон Случај
zoom_in

14 Обрасци Насликани Цртан филм Луксузни DIY Шарени paitning задниот поклопец за Prestigio Благодат S5 LTE PSP5551Duo

DEN 74.40

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
ZAGTER
дизајн:
Ткаеше
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Prestigio
боја:
шарени
Тежина:
0.04 g
време на испорака:
3 дена
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина по Пакување:
8*6*8 cm

Слични производи во категоријата..