• Обновено
DHLFree, 100pcs/многу, Бренд OKTIME Мода Нови Пристигне Супер Кул Мода Кварц Види Цвет Печати Жените Види Девојки рачни часовници
zoom_in

DHLFree, 100pcs/многу, Бренд OKTIME Мода Нови Пристигне Супер Кул Мода Кварц Види Цвет Печати Жените Види Девојки

DEN 3720.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
мешани
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Материјал:
Жолто Злато
Бренд Име:
OKTIME
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
37mm
Затворач Тип:
Тока
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Бендот Материјал Тип:
кожа
Случај Обликот:
Круг
Бендот Должина:
23cm
Бендот Ширина:
12mm
Случај Дебелина:
8мм
Број На Модел На:
WKB06701
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Материјал Тип:
Легура
Отпорност На Вода Длабочина:
30m
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Екранот:
Аналогни

Слични производи во категоријата..