• Обновено
За 10 LED Мулти Боја Подводните Водоотпорен Свадба Партија Вазна База на Светлина + Далечински Година Нова Година, Божиќ Партија Дом Канцеларија
zoom_in

За 10 LED Мулти Боја Подводните Водоотпорен Свадба Партија Вазна База на Светлина + Далечински Година Нова Година,

DEN 116.40

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Емитуваат Боја:
RGB
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
DC
Глава Број:
1-19 глава
Празник Име:
Ноќта на вештерките
Должина:
2.8inch
Осветлување Растојание:
1-5m
сертификација:
CE,RoHS
Повод:
Градина
Гаранција:
12 monthes
боја:
Јасно
Е dimmable:
Yes
Бренд Име:
KITOSUN
Број На Модел На:
KS-SB-010MB
Тип На Батерија:
ААА
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Карактеристики:
Подводните
Приклучете Го Опашка:
No
База Тип:
Цвет
Напон:
4.5V
LED Осветлување Боја:
Изберете 16 Статични Бои со IR-Далечински Контролер, Вклучуваат БЕЛА
LED Сијалица Количина:
10pcs SMD5050 LED
LED Сијалица Боја:
RGB 3in1 Multicolors
водоотпорен или не:
100% водоотпорни , Потопна во вода
Далечински Контролер:
Инфраред контролер , 24keys да се избере бои и програми, вклучување/исклучување
Бојата се менува програми:
Флеш - storbe - мазна исчезнат
Производ големина:
7CM дијаметар, 2.8 ЦМ висина
Извор На Енергија:
3AAA батеријата управува ,но не се вклучени
Траење На Батеријата:
Трае повеќе од 8 Часа
Апликации:
вазни, цвет ,градина , smooking shisha декорација

Слични производи во категоријата..