• Обновено
SPEQUIX 6pcs Face & Body Cupping Терапијата Масажа Сет Против Пролизгување на Силиконски Чаши
zoom_in

SPEQUIX 6pcs Face & Body Cupping Терапијата Масажа Сет Против Пролизгување на Силиконски Чаши

DEN 479.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Multi Size SML
Примена:
Телото
Бренд Име:
SPEQUIX
Број На Модел На:
силиконски масажа чаши
Материјал:
Храна одделение Силиконски
боја:
Проѕирен, розева, сина, виолетова, зелена
Функција:
Не-Токсични
Тежина:
270g
Worklife:
Повеќе од 6000 пати

Слични производи во категоријата..