• Обновено
GT2256V 751758 751758-5001S 707114-0001 707114 500379251 01855042 Турбо За IVECO Daily За Рено Mascott 8140.43 К 4000 2.8 L
zoom_in

GT2256V 751758 751758-5001S 707114-0001 707114 500379251 01855042 Турбо За IVECO Daily За Рено Mascott 8140.43 К 4000

DEN 8920.56

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Број На Модел На:
GT2256V 751758 За IVECO Daily За Рено За 2,8 L 00 - 8140.43 К 4000 2.8 L
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Објектот:
GT2256V 751758 707114 Турбо Турбополнач
Дел Број:
751758-5001S 751758-0001 707114-0001 7517585001S 7517580001 7071140001
Дел Број .:
751758 5001S 751758 0001 707114 0001
OE БР.:
500379251 01855042
Апликацијата возило:
За IVECO Комерцијални Секојдневно АВТОМОБИЛ КОМБЕ За Рено Mascott За 2,8 L 2000-
Примена на моторот:
8140.43 К 4000 814043K4000 ЗА 2,8 L 146HP
Гаранција време:
12 месеци
слободен брод:
Бесплатен превозот
Модел:
GT2256V 751758 За IVECO Daily За Рено За 2,8 L 00 - 8140.43 К 4000 2.8 L

Слични производи во категоријата..