• Обновено
36W DC Адаптер 5~11V да 12V 3А Зголеми Конвертор на Напон Регулатор на Напојување на Модулот/Возач Модул за Автомобил/Големи камиони/Такси/Автобус
zoom_in

36W DC Адаптер 5~11V да 12V 3А Зголеми Конвертор на Напон Регулатор на Напојување на Модулот/Возач Модул за Автомобил/Големи

DEN 396.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Излез Тип На:
Еден
Тип:
DC/DC Конвертори
Големина:
66 x 60 x 22mm
Влезен Напон:
DC 5~11V
Излезна Струја:
3A
Излезниот Напон:
DC12V
Тежина:
0.15 KG
Број На Модел На:
Напојување На Модулот
Излезна Моќност:
36w
Излезна моќност:
36w
Излезен Напон:
DC12V
Излезна Струја:
3A
Трансфер ефикасност:

Слични производи во категоријата..