• Обновено
3strands бела слатководни бисер на природата камен алка хривнија Природни >>бесплатен превозот
zoom_in

3strands бела слатководни бисер на природата камен алка хривнија Природни >>бесплатен превозот

DEN 442.08

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Материјал:
Камен
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој

Слични производи во категоријата..