• Обновено
облека секси 2018 женска црна партија се облекуваат најновите модни вечер елегантен фустан од тебе бал дизајни за свадба H2904
zoom_in

облека секси 2018 женска црна партија се облекуваат најновите модни вечер елегантен фустан од тебе бал дизајни за

DEN 1238.40

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Бренд Име:
заводот за социјални дејности среќен ден
Моден Елемент:
едноставна
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Број На Модел На:
H2904
Вграден Градник:
Yes
Силуета:
Бал
Деколте:
Брод Вратот
Ткаенина Тип:
Сатенски
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Чај-Должина
Половината:
Природни
Вистински Слики:
No

Слични производи во категоријата..