• Обновено
P4055 3row 8 10мм СИВА КРУГ СЛАТКОВОДНИ БИСЕР ХРИВНИЈА @^Благородна стил Природни парична Казна jewe ПРЕВОЗОТ нови >>бесплатен превозот
zoom_in

P4055 3row 8 10мм СИВА КРУГ СЛАТКОВОДНИ БИСЕР ХРИВНИЈА @^Благородна стил Природни парична Казна jewe ПРЕВОЗОТ нови

DEN 623.52

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бисер Форма:
Nearround
Обликотшема:
Круг
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
7-9
Поставување Тип:
Никој
позлата:
сребро позлатен

Слични производи во категоријата..