• Обновено
Оригиналниот 5.0 инчен TFT LCD екран за GARMIN Nuvi 1490 1490T LCD Екран панел со екран на Допир digitizer замена
zoom_in

Оригиналниот 5.0 инчен TFT LCD екран за GARMIN Nuvi 1490 1490T LCD Екран панел со екран на Допир digitizer замена

DEN 386.40

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

LCD Комплет:
Yes
Резолуција На Екранот:
480X320
Екранот:
> 3
Бренд Име:
skylarpu
Број На Модел На:
Nuvi 1490
Екран На Допир За Тип:
Resistive Екран
Тип:
TFT
Големина:
5
Број На Модел На:
Nuvi 1490 LCD екран
Резолуција:
480*272
Активната Површина:
110.88*62.832 mm
Екран На Допир:
4 жица отпор Допир
Преглед:
120.70*75.80*4.25 мм
Панел Тип:
at050tn34 v. 1
Pin-от на Singnal Интерфејс :
67 иглички
Екранот скала :
16

Слични производи во категоријата..