• Обновено
Голема Продажба 4.3 Инчен TFT LCD Автомобил на ретровизорот Следи Паркинг Rearview Монитор+4 IR Светла Автомобил Обратна Камера за 2014-16 IX35
zoom_in

Голема Продажба 4.3 Инчен TFT LCD Автомобил на ретровизорот Следи Паркинг Rearview Монитор+4 IR Светла Автомобил Обратна

DEN 735.84

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Сместување:
Sunvisor
Големина На Дисплеј:
4.3
Бренд Име:
BARCEEN
Објектот Големина:
4.3 ИНЧЕН
Име На Модел:
AQH-5010
Резолуција:
800x480
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Тежина:
400g
is_customized:
Yes
Автомобил камерата ги следи:
rear view camera со следење
сензор на слика:
Шарени ноќ визија
Водоотпорен:
IP69K

Слични производи во категоријата..