• Обновено
Прибор Зеленчук Ножеви Магија Рендан Зелен Кромид Нож Машина Пролет Кромид Уред Кујна Алатка -35
zoom_in

Прибор Зеленчук Ножеви Магија Рендан Зелен Кромид Нож Машина Пролет Кромид Уред Кујна Алатка -35

DEN 50.88

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
сертификација:
CIQ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
Multiyilego
Број На Модел На:
M6003948
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Овошје & Растителни Алатки Тип:
кромид нож

Слични производи во категоријата..