• Обновено
Slovedress Секси V Вратот Домот Злато Чипка Вечер Фустан Формално Домот на Мајка На Невестата се Облекуваат Vestido Де Феста Долго SLE109
zoom_in

Slovedress Секси V Вратот Домот Злато Чипка Вечер Фустан Формално Домот на Мајка На Невестата се Облекуваат Vestido

DEN 2639.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Половината:
Природни
Декорација:
Appliques,Чипка
is_customized:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Бренд Име:
SOLOVEDRESS
Ткаенина Тип:
Чипка
Материјал:
Микрофибер,Памук,Полиестер,Вистинска Кожа,Rayon
Воз:
Судот Воз
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
Труба / Сирена
Деколте:
V Деколте
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Вистински Слики:
No
Број На Модел На:
SLE109
боја:
црна ,црвена, бела
Големина:
НИ стандардна големина 2-16
Користете Occation:
Матурска Вечер Фустан Gown
Слика Тип:
Вистински Слики

Слични производи во категоријата..