• Обновено
Слободен брод од страна на DHL FT-982 прирачник фармацевт, dual-mode нога 982 FT-982 полу-автоматска фармацевт фармацевт
zoom_in

Слободен брод од страна на DHL FT-982 прирачник фармацевт, dual-mode нога 982 FT-982 полу-автоматска фармацевт фармацевт

DEN 2112.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Примена:
Електрични Постави Алатка
Пакет:
Кутија
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
FT-982
Бренд Име:
JOTTA
Број на Парчиња:
1
Примена:
лепак фармацевт
Тип:
лепак фармацевт
Број На Производ:
HA087
Плукаат Фреквенција:
600 (отчукувања / мин)
воздухот извор:
0.99 MPa
Напон:
110v/220v
Плукаат време на вредноста:
0.01--30 ГОДИНИ
моќност:
20W
Минималната празнење стапка:
0.01 ml
Плукаат притисок прилагодување опсег:
Од 0,05 MPa-0.99 MPa
Тежина:
3KG

Слични производи во категоријата..