• Обновено
Лето Жените Поставите Повик Плус Големина Везови Печатење Bodycon Vestidos Mujer Жените Сет Облека Femme
zoom_in

Лето Жените Поставите Повик Плус Големина Везови Печатење Bodycon Vestidos Mujer Жените Сет Облека Femme

DEN 381.12

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Декорација:
Празен Од,Везови
Стил:
Повик
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Затворање Тип:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Печати
Панталона Должина(cm):
Теле-Должина Панталони

Слични производи во категоријата..