• Обновено
Суво / Влажно Тело Четка -Избришете ги Мртвите Клетки на Кожата, Додека Намалување на Целулитот и Токсини - Природни Влакната за Подобра Exfoliat
zoom_in

Суво / Влажно Тело Четка -Избришете ги Мртвите Клетки на Кожата, Додека Намалување на Целулитот и Токсини - Природни

DEN 184.08

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Употреба:
Чистење
Бренд Име:
jecengs
Производот:
Бања Четка/Масажа Четка
Тип:
четка
Број На Модел На:
L
Примена:
Телото
Материјал:
Дрво

Слични производи во категоријата..