• Обновено
Forsining Мода Ретро Каубој Дизајн Кафена Кожа За На Рака Прозрачна Раце Mens Се Види Врвот Бренд На Луксузни Автоматско Зглоб Види На Часовникот
zoom_in

Forsining Мода Ретро Каубој Дизајн Кафена Кожа За На Рака Прозрачна Раце Mens Се Види Врвот Бренд На Луксузни Автоматско

DEN 527.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Функција:
Отпорен На Вода,Светлечки
Случај Дебелина:
14mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Бендот Должина:
24.5 cm
Бренд Име:
FORSINING
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Случај Обликот:
Круг
Затворач Тип:
Тока
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Dial Дијаметар:
42mm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бендот Ширина:
20mm
Број На Модел На:
GMT1019-8
Бендот Материјал Тип:
кожа
Стил:
Fashion & Неврзан
Пол:
Мажи

Слични производи во категоријата..