• Обновено
5Pcs/Многу C Connector Спојка Тип Капа 316L не ' Рѓосувачки Челик Цевки Вклучите Капа Водовод Монтирање со Висок Квалитет Sanmin
zoom_in

5Pcs/Многу C Connector Спојка Тип Капа 316L не ' Рѓосувачки Челик Цевки Вклучите Капа Водовод Монтирање со Висок Квалитет

DEN 546.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
C-6, C-8, C-10, C-12, C-14, C-15, C-16, C-18, C-20, C-22, C-25, C-01, C-02, C-025, C-03, C-04, C-05, C-06, C-08
Бренд Име:
NBSANMINSE
Тип:
Приклучоци
Број На Модел На:
C
Тип:
Капа
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
316L не ' рѓосувачки челик
Притисок:
3000 Psi

Слични производи во категоријата..