• Обновено
48pcs Голем капацитет пластични чаши 1000ML преносни простор првенство преголеми отворено спортски литургија храна одделение PP/PC Материјал Сино/Сива
zoom_in

48pcs Голем капацитет пластични чаши 1000ML преносни простор првенство преголеми отворено спортски литургија храна

DEN 5520.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
ZJMZYM
Капацитет:
901ml-1L
Број На Производ:
E221
Име на производ:
Спортски Шишиња
Капацитет:
1000ml
боја:
Сино / Сива
Материјал:
храна одделение PP / PC
Пакет Големина:
51*54*35cm
Тежина:
9.05kg

Слични производи во категоријата..