• Обновено
983744 3.7 V 2200mah Литиум полимер Батерија со Заштита на Одборот За PDA Таблет Компјутерите Дигитални Производи големина: 9.8x37x44mm 2200 mah
zoom_in

983744 3.7 V 2200mah Литиум полимер Батерија со Заштита на Одборот За PDA Таблет Компјутерите Дигитални Производи

DEN 600.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
ZhiYuSun
Капацитетот На Батеријата:
2200 mAh
Број На Модел На:
MFR3_TL01_983744_2200
Пакет:
Yes
Компонента Тип:
Внатрешна батерија
Тип:
Конектор:
ништовни
Количина:
Функција:
Батерија
Номиналниот Напон:
Може Да Го Прилагодите:
Yes
Место на Потекло:
Тежина:
Dimensional tolerances:
+ / - 5%
Големина на:
9.8x37x44mm

Слични производи во категоријата..