• Обновено
148 Нови CNC Прилагодувач Кочница Спојки Држела За Kawasaki BALIUS/II:ЕКС-4 B1/B2 1994-1995 GPZ500S/EX500R НИНЏА 1990-2009
zoom_in

148 Нови CNC Прилагодувач Кочница Спојки Држела За Kawasaki BALIUS/II:ЕКС-4 B1/B2 1994-1995 GPZ500S/EX500R НИНЏА 1990-2009

DEN 575.52

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Motobike Направи:
Kawasaki
Бренд Име:
stenzhorn
Објектот Дијаметар:
0.3cm
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Тежина:
280g
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Висина:
1cm
Специјални Функции:
148 дизајн
Објектот Должина:
15cm
Име На Модел:
148

Слични производи во категоријата..