• Обновено
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нови QC2827 KV3500 brushless мотор се користи за 1200g РК брод / Brushless Голема Брзина Трки РК Брод
zoom_in

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нови QC2827 KV3500 brushless мотор се користи за 1200g РК брод / Brushless Голема Брзина Трки РК

DEN 636.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
KV3500
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Моторс
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Авионите
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Број На Модел На:
QC2827
Надградба На Делови/Додатоци:
Моторни
Тип:
Моторни
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата..