• Обновено
Безбедност Пакување (Ниво 4) Полимер литиум јонска батерија 3.7 V 852540 може да се прилагоди на големо CE FCC ROHS MSDS квалитет сертификат
zoom_in

Безбедност Пакување (Ниво 4) Полимер литиум јонска батерија 3.7 V 852540 може да се прилагоди на големо CE FCC ROHS

DEN 660.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
650 mAh
Број На Модел На:
MRF3_DZ01_852540_650CNW
Бренд Име:
ZhiYuSun
Компонента Тип:
Внатрешна батерија
Големина:
8.5x25x40mm
конектор:
2 pin (Бела)
Количина:
Функција:
Номиналниот Напон:
Може Да Го Прилагодите:
Yes
Место на Потекло:
Тежина:
Dimensional tolerances:
+ / - 5%
Безбедност Пакет Рачката:

Слични производи во категоријата..