• Обновено
F20336 Walkera Родео 110-Z-02 Телото Рамка за Walkera Родео 110 РК Трки Летало
zoom_in

F20336 Walkera Родео 110-Z-02 Телото Рамка за Walkera Родео 110 РК Трки Летало

DEN 73.92

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
WALKERA(dianzi)
Материјал:
Композитен Материјал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Кит Категорија
За Возило Тип:
Авионите
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Телото Рамка

Слични производи во категоријата..