• Обновено
2017 Freeshipping 8x дигитален зум 16MP professtional dslr фото камера со 2.4 Инчен TFT LCD Дисплеј DC-510T Авто-Тајмерот за видео камера
zoom_in

2017 Freeshipping 8x дигитален зум 16MP professtional dslr фото камера со 2.4 Инчен TFT LCD Дисплеј DC-510T Авто-Тајмерот

DEN 2159.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Пакет:
стандард, додадете 8g картичка, додадете 16g картичка, додадете 32g картичка
Број На Модел На:
DC-510T
Аудио Формати На Датотеки:
N/A
Тежина:
301g-400g
Пиксели:
5-6 милиони
Употреба:
За Домашна Употреба
Чување Тип:
SD Картичка
Тип На Сензор:
CMOS
Екран На Допир:
No
Тип:
Професионални
NightShot Функција:
No
Медиуми Тип:
HDD / Флеш Меморија
Стабилизација На Слика:
Оптички Стабилизатор На Сликата
Филмови Формати На Датотеки:
N/A
Бренд Име:
Winait
Сензор Големина (инчи):
1/2.8 инчи
Оптички Зум:
Фиксен Фокус
Големина На Екранот:
2 - 3
Висока Дефиниција Поддршка:
1080P (Full-HD)
Дисплеј Тип:
Не-touch
Тип:
компактен
Датум На Издавање:
До 2015
Посебна Карактеристика:
Евтини камера
Резолуција На Сликата (Видео):
(640x480)
Фокусна Должина:
1.5-8.0 mm
Тип На Батерија:
Батерија На Пакет
Крајната Резолуција:
4608*3456

Слични производи во категоријата..