• Обновено
HCPL-3120-500E HCPL-3120 SOP8 Нови Оригинални
zoom_in

HCPL-3120-500E HCPL-3120 SOP8 Нови Оригинални

DEN 264.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Стандард:
оригиналната стандард
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
USB Вкупна Моќност:
оригиналната стандард
Број На Модел На:
HCPL-3120-500E
Номинална моќност:
оригиналната стандард
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
Номинална Струја:
оригиналната стандард
WIFI:
No
Места Број:
1
Номинална Напон:
оригиналната стандард
Примена:
оригиналната стандард
Заземјување:
оригиналната стандард
Тип:
оригиналната стандард

Слични производи во категоријата..